24 juli 2020 1 min

Afgelopen periode heeft NVKL u geïnformeerd over de verschillende regelingen die aangeboden worden tijdens de coronacrisis vanuit Rijksoverheid. Een groot aantal technologiebedrijven heeft gebruik gemaakt van de NOW-regeling, om een compensatie te ontvangen voor salariskosten. Toch wordt een andere regeling van de Rijksoverheid nauwelijks gebruikt. Uit een enquête van FME onder 650 techbedrijven blijkt dat maar ongeveer 5% van de ondervraagden gebruik heeft gemaakt van de mogelijkheid om bij de eigen bank een krediet aan te vragen waarbij de staat borg staat.

Waarom maken wij geen gebruik van de BMKB-kredietgarantie van de overheid?
Om de effectiviteit van deze en toekomstige regelingen te verhogen nodigen we jullie graag uit voor een video call met een expert van de Rabobank omtrent kredietregelingen en Jeroen Neefs, belangenbehartiger bij FME. De call vindt plaats op 27 augustus van 11.00-12.00 uur. Noteer de datum alvast in uw agenda, aanmelden kan binnenkort.

Deze video call is een gezamenlijk initiatief van bij FME aangesloten brancheorganisaties zoals ENVAQUA en NVKL.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?