10 juli 2020 1 min

Ook dit schooljaar hebben diverse vmbo-leerlingen meegedaan aan het keuzevak koudetechniek. NVKL mocht weer certificaten uitgeven voor geslaagde leerlingen in onder andere Ridderkerk, Schoonhoven, Apeldoorn en Tiel.

Een aantal nieuwe vmbo-scholen willen volgend schooljaar starten met het keuzevak koudetechniek. Onder andere in Goes, Hoogeveen, Voorhout en Harlingen, Vroomshoop, Almere, Wijk en Aalburg, Veghel, Valkenswaard en Emmeloord worden dit schooljaar al voorbereidingen getroffen. Voor veel scholen is samenwerking met het lokale bedrijfsleven heel belangrijk. Wilt u bij een school betrokken zijn in een van deze plaatsen? Dit kan in welke vorm van samenwerking dan ook. Denk hierbij aan stages, excursies, meewerken op open dagen, technische ondersteuning, presentaties, gastlessen of faciliteren in materialen. Interesse? Meldt u zich dan bij onze projectmanager onderwijs en arbeidsmarkt, Brenda Witzier (brenda@nvkl.nl). Zij brengt u graag in contact met de school.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?