10 juli 2020 1 min

Technische vakmensen zijn onmisbaar! Heel Nederland beseft nu meer dan ooit hoe belangrijk en onmisbaar de technische vakmensen zijn. Het hele land (en wereld) staat op z’n kop maar dankzij deze groep houden we schoon drinkwater, stapelt het vuil zich niet op, hebben we licht in huis, een vriezer die werkt, internet om thuis te werken, werkende techniek in de zorg en we kunnen nog verder gaan met een oneindige opsomming met wat we allemaal kunnen blijven doen dankzij technische vakmensen!
Zorg dat de technische vakmensen de waardering krijgen die ze verdienen! Want zij houden de boel draaiende.
Het zou natuurlijk super zijn als zoveel mogelijk technische vakmensen van lidbedrijven/het netwerk van NVKL de waardering krijgen die ze verdienen en kans maken op de titel De Slimste Handen van Nederland 2020. Deel deze verkiezing met hen. Hoe leuk zou het zijn wanneer een koudetechnische monteur deze verkiezing wint?

Via deslimstehanden.nl kun je technische vakmensen nomineren

Nomineren kan tot medio augustus.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?