19 juni 2020 1 min

Vorige zomer hadden we te maken met een hittegolf waarbij de temperatuur zelfs boven de 40 graden uit kwam. Ook deze zomer belooft weer heet en droog te worden. Nu de meeste Nederlanders dit jaar thuis blijven vanwege corona, is een prettig en vooral koel binnenklimaat van belang om de hete zomer door te komen. Veel huishoudens kiezen er daarom voor om een airconditioning aan te schaffen. Maar waar moet je op letten bij de aanschaf van een airconditioning? Wat zijn de do’s en don’ts? En welke soorten zijn er?

NVKL organiseert op vrijdag 26 juni van 11:00 tot 11:30 uur een informatief webinar over alles waar je op moet letten bij de aanschaf van een airconditioning. Ook wordt inzicht gegeven in het belang van goed onderhoud, de energielabels en geluidseisen. NVKL is de brancheorganisatie van leveranciers en erkende installateurs in koudetechniek en klimaatbeheersing.

Schrijf je hier in om het webinar te kunnen bekijken. Je ontvangt een bevestiging van je registratie per e-mail.

PHNjcmlwdCBzcmM9Imh0dHBzOi8vZW1iZWQud2ViaW5hcmdlZWsuY29tL2Fzc2V0cy9lbWJlZC1mcmFtZS5qcyIgZGF0YS13ZWJpbmFyPSJhY2ZjMDU5YTNhNmY0M2ZlMmU5NWEzY2M0ZGFiNTBkNjM0OTI1Njc5MDgwOTUzNWM0YiIgdHlwZT0idGV4dC9qYXZhc2NyaXB0Ij48L3NjcmlwdD4=

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?