20 maart 2020 1 min

In januari hebben alle VMBO scholen die het keuzevak koudetechniek met het lesmateriaal van NVKL aanbieden een bericht gekregen dat zij gebruik kunnen maken van de VMBO pool. Vorig jaar en op de regiobijeenkomsten hebben wij hier onder onze lidbedrijven deelnemers voor geworven. Inmiddels hebben ongeveer 50 mensen uit heel Nederland zich hiervoor beschikbaar gesteld. Op dinsdag 10 maart heeft Ed Kersseboom als gastdocent opgetreden bij het Gemini College in Ridderkerk. Ed kon de aanwezige leerlingen en docenten helpen met de blikjeskoeler die de leerlingen voor hun praktijkopdracht konden maken.

Wilt u (of uw medewerkers) ook een (halve) dag een vmbo school helpen die aan de slag gaat met de praktijkopdracht? Dan kunt u zich hiervoor aanmelden bij brenda@nvkl.nl geef svp aan voor welke plaats/regio u te benaderen bent. Uiteraard op basis van beschikbaarheid.

Op onderstaande foto legt Ed Kersseboom de werking van een thermostatisch expansieventiel uit aan de belangstellende leerlingen.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?