6 maart 2020 1 min

Ook in 2020 worden er door het land diverse onderwijs- en studiekeuzebeurzen georganiseerd om leerlingen te helpen bij het maken van een keuze voor een (vervolg)opleiding. NVKL is op deze beurzen aanwezig en bezoekt regelmatig scholen om het vak te promoten en flyers en folders uit te delen.

Voor het schooljaar 2020-2021 ontwikkelen we een landelijke flyer waarop leerlingen in één oogopslag kunnen zien welke bij de NVKL aangesloten potentiële leerbedrijven staan te springen om nieuwe leerling-monteurs aan te nemen. Wilt u als leerbedrijf op deze flyer genoemd worden? Stuur dan uiterlijk 11 maart een mail naar michelle@nvkl.nl.

Regionale flyers
In 2019 ontwikkelden we voor de onderwijs- en studiekeuzebeurzen vier regionale flyers. Staat jouw leerbedrijf op deze flyer(s) en wilt u ook op onze landelijke flyer vermeld worden? Laat het ons dan weten! Bekijk hieronder de verschillende regionale flyers:

NVKL kaart leerbedrijven regio Eindhoven
NVKL kaart leerbedrijven regio Rotterdam
NVKL kaart leerbedrijven regio Utrecht
NVKL kaart leerbedrijven regio Zwolle

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?