21 februari 2020 1 min

Binnenkort gaat FME voor de NVKL een beloningsonderzoek doen. Omdat arbeidsmarkt en met name de krapte in technische functies een van de grote issues is, gaat NVKL onderzoek doen naar de hoogte van de werkelijke salarissen van medewerkers in een aantal veel voorkomende functies. Daarbij zal onderscheid worden gemaakt naar functieniveau en ervaring, maar als er voldoende deelname is zal ook gekeken kunnen worden naar regio’s en andere onderverdelingen.

Na een pilot met een beperkte groep zal het vragen formulier breed worden uitgezet. Ter ondersteuning en toelichting zal er een instructievideo worden gemaakt. Het onderzoek gebeurt geheel anoniem en vertrouwelijkheid is gegarandeerd. De resultaten zullen via een online dashboard op de website gepubliceerd worden.

Nadere informatie volgt binnenkort, dus houd de nieuwsbrief in de gaten.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?