24 januari 2020 1 min

De DG CLIMA ( The Commission’s Directorate-General for Climate Action) organiseert twee webinars over de onafhankelijke verificatie van jaarlijkse F-gasrapporten:

De eerste vindt plaats op donderdag 30 januari van 9.00 tot 11.00 uur gericht op Bulk HFC producenten en importeurs.
De tweede vindt plaats op vrijdag 31 januari van 9.00 tot 11.00 uur speciaal voor Recycle Course Aggregate (RAC) importeurs.

De webinars worden in het Engels gehouden en zijn gratis te volgen. Ze hebben betrekking tot de wettelijke verplichtingen, praktische richtlijnen, hoe verificatierapporten te uploaden, wat te doen als de auditor problemen ontdekt en hoe een auditor te vinden.

Wilt u zich registeren voor de webinar, e-mail DG CLIMA via f-gas@oeko.de onder vermelding van “bulk producer/importer” of “equipment importer” in het onderwerp van de e-mail. U krijgt een bevestiging van deelname. Voor vragen kunt u ook via dit e-mailadres bij DG CLIMA terecht.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?