24 januari 2020 1 min

Tijdens de Warmtepomp Business Day op 15 januari j.l. presenteerde Rolf Heynen, CEO van Dutch New Energy Research, het Nationaal Warmtepomp Trendrapport 2020. De NVKL is mediapartner van dit rapport.

Het Trendrapport bevestigt dat de energietransitie in volle gang is, en dat de warmtepomp een cruciale rol speelt in de uitfasering van aardgas. De warmtepompmarkt steeg in 2019 met bijna een derde ten opzichte van 2018, en voor volgend jaar verwachten warmtepompfabrikanten een verdere stijging van 37%. Toch liggen er nog grote uitdagingen op de loer. De warmtepompsector zal met antwoorden moeten komen op de terechte maatschappelijke zorgen over geluid van buitenunits, de investeringskosten en verdere verhoging van het rendement.

Het Trendrapport geeft inzichten in waar de markt staat, wat het sentiment is in de sector en wat de grootste uitdagingen zijn. Download dan nu direct het volledige Trendrapport (€75,- excl. btw) of lees hier de gratis samenvatting.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?