24 januari 2020 1 min

Op donderdag 16 januari hebben Vakcollege Noordoostpolder en ROC Friese Poort in Emmeloord het groene licht gegeven voor een unieke samenwerking. Vmbo PIE leerlingen krijgen de kans om het keuzevak koudetechniek te volgen. En vervolgens via een doorlopende leerlijn in hun vervolgopleiding in bijvoorbeeld Elektrotechniek, Mechatronica of Installatietechniek een keuzedeel Koudetechniek op te pakken. De scholen worden hierin actief ondersteund door NVKL en haar lidbedrijven in de regio. Bij deze aftrap was al een hele groep leerlingen aanwezig die al hebben aangegeven voor deze doorlopende leerlijn in de koudetechniek te willen kiezen.

Met deze doorlopende leerlijn op het gebied van koudetechniek zijn deze scholen in Emmeloord, de eerste in Nederland die hiermee aan de slag gaan. Zowel het vmbo als het mbo zullen beginnen met het NVKL lesmateriaal, en ondersteund worden in de uitvoering van het keuzevak (vmbo) en het keuzedeel (mbo) door het regionale bedrijfsleven. Ook maken zij graag gebruik van de aangeboden ondersteuning van NVKL, mede mogelijk gemaakt door OTIB.

Wij wensen hen veel succes en plezier toe in de koudetechniek!

 

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?