10 januari 2020 1 min

Eind december is de NVKL Coolest Job online fotowedstrijd van start gegaan. Met deze campagne willen we de koude- en klimaattechniek bekender maken onder jongeren, onze potentiële monteurs. Als koelmonteur kom je overal, werk je met de nieuwste technieken en is elke dag anders. Te weinig mensen weten hoe uitdagend en veelzijdig het werk is. Daar moet dus verandering in komen! Doe daarom mee aan de fotowedstrijd door een Coolest Job sticker te plakken op bijvoorbeeld je werkbus, op kantoor of op een installatie. Maak er een foto van (of ga er zelf mee op de foto) en stuur deze in en maak kans op coole prijzen!

Stuur hier jouw foto in!

Meedoen
Je kunt t/m zondag 26 januari jouw foto uploaden via www.nvkl.nl/coolestjob en hem delen met je vrienden. Ook kun je op jouw favoriete foto stemmen of anderen oproepen om op die van jou te stemmen. Stemmen kan t/m woensdag 29 januari.

Hoe kom ik aan stickers?
Wil je graag meedoen maar heb je nog geen stickers? Vraag deze dan op bij het NVKL secretariaat via info@nvkl.nl.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?