10 januari 2020 1 min

Lever dan uw case aan voor het NVKL inspiratieboekje met koeltechnische oplossingen voor de energietransitie. Tijdens de VSK beurs, die plaatsvindt van dinsdag 4 t/m vrijdag 7 februari 2020 in Utrecht, zal de NVKL het thema ‘Koude & warmtetechnologie: Oplossingen voor de energietransitie’ uitdragen. Hiervoor ontwikkelen we een inspiratieboekje met interessante cases voor de bezoekers. Heeft u onlangs bijgedragen aan een project waarbij koeltechniek als warmteopwekker gebruikt wordt, waarbij restwarmte uit koelinstallaties efficiënt gebruikt wordt, of een andere project dat een bijdrage levert aan de energietransitie? Dan vragen we u om zo spoedig mogelijk contact te zoeken met projectmanager Tom de Boer via tom@nvkl.nl of 079 353 12 81.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?