13 december 2019 1 min

De wereld verandert: snel en onstuitbaar. In bijna alle veranderingen speelt techniek een sleutelrol. De vakmensen binnen de technische installatiebranche brengen deze techniek tot leven. Dankzij deze vakmensen worden installaties perfect bruikbaar en zijn zij de sleutel tot het succes van de energietransitie, slimme gebouwen, smart homes en langer zelfstandig thuis wonen. En zo de sleutel tot de toekomst van Nederland. Om continu te kunnen inspelen op alle nieuwe mogelijkheden, is een leven lang ontwikkelen onmisbaar!

De kwaliteit en het regionale aanbod van het inhoudelijk onderwijs voor de Technische Installatiebranche en de daarbij behorende programmalijnen, vragen voortdurend afstemming tussen de branche en het onderwijs. En zoals u dit van ons gewend bent doen wij dit jaarlijks tijdens onze werkconferentie. Dit jaar voor de vijfde maal!

Noteer de datum alvast in uw agenda en laat u informeren en inspireren over actuele thema’s.

Datum:               Woensdag, 12 februari 2020
Tijd:                     13.00 – 19.30 uur
Plaats:                 De Cantharel te Ugchelen (Apeldoorn)

Bekijk hier de vooraankondiging

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?