13 december 2019 1 min

Tijdens de VSK, dat plaatsvindt van dinsdag 4 t/m vrijdag 7 februari 2020 in Utrecht, zal de NVKL het thema ‘Koude & warmtetechnologie: Oplossingen voor de energietransitie’ uitdragen. Kunt u zich in deze boodschap vinden en heeft u onlangs bijgedragen aan een project dat hierop van toepassing is? Dan vragen we u om zo spoedig mogelijk contact te zoeken met projectmanager Tom de Boer via tom@nvkl.nl of 079 353 12 81.

NVKL onderzoekt namelijk de mogelijkheden om tijdens de VSK dit soort projecten een podium te geven. Denk hierbij aan het uitgeven van een inspiratieboekje met een projectenoverzicht of aan een korte presentatie. Meer concreet gaat het om projecten waarbij energiebesparing en CO2-besparing centraal staan. Denk bijvoorbeeld aan het efficiënt gebruik van restwarmte uit koelinstallaties. Let er wel op dat de eindgebruiker van het product/project achter het idee staat.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?