13 december 2019 1 min

3 december was het zover: de NKI – de Nederlandse Koeltechnische Industrie – hield haar opheffingsvergadering. Bijna alle bedrijven die nog niet bij de NVKL aangesloten waren hebben zich inmiddels gemeld. Per 1 januari 2020 worden de activiteiten voortgezet binnen de NVKL sectie A. Dat wil zeggen dat er in voor- en najaar een fabrikanten/leveranciers bijeenkomst wordt gehouden, met zoals gezegd een thema dat voor deze groep interessant is.

De bijeenkomst op 3 december was daar een voorproefje van, want e.e.a. vond plaats bij Oceanz in Ede. Oceanz is een bedrijf dat 3d-printing doet voor klanten in de zorgsector maar ook in de machinebouw. De presentatie én ook de rondleiding was buitengewoon interessant.

Zozeer zelfs dat het ons niet zou verbazen als deze techniek ook in de koudetechnische toelevering gaat opduiken.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?