13 december 2019 1 min

Op donderdag 12 december vond de NVKL ledenvergadering plaats bij staalproducent Tata Steel. Ruim 50 leden stapten bij aankomst in de tourbus en reden langs de verschillende fabrieken op het terrein. Met behulp van video’s op een tablet konden de processen in de fabriek bekeken worden. Na de lunch startte de ledenvergadering. Strategisch adviesbureau Synergie blikte met de aanwezige leden terug op de strategiesessies van afgelopen jaar. Hierna was het tijd voor de leden om in kleine groepjes onder andere na te denken over de belangrijkste uitdagingen voor hun bedrijf en de boodschap die iedere groep aan de NVKL wilde teruggeven voor volgend jaar. Tot slot werden de plannen en activiteiten van iedere projectgroep in 2020 gepresenteerd. Tijdens het stamppot buffet werd uitgebreid nagepraat.

Bekijk hieronder de foto’s!

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?