13 december 2019 1 min

Op zaterdag 30 november en zondag 1 december 2019 vond de vijfde editie van de Ondernemersfair Westerveld plaats. NVKL lidbedrijf Heluto stond met vier jonge medewerkers met een stand op de ondernemersbeurs waar zij de veelzijdigheid van het vak lieten zien. Een onderdeel van de beurs was het doen, zien en beleven van de techniek. Via OTIB werden een aantal techniektafels ter beschikking gesteld. Heluto nam daarnaast contact op met de NVKL om een tweetal demo units te lenen. Op deze manier kon het bedrijf op een leuke en leerzame manier laten zien hoe het koeltechnische proces werkt. Daarnaast bestelden zij via NVKL diverse flyers om uit te delen. Heluto kijkt positief terug op het weekend en heeft hiermee met name de jeugd laten zien dat het hartstikke leuk is om de techniek in te stappen! Volgens het bedrijf is het algemeen bekend dat we een tekort aan goede, gemotiveerde techniektalenten hebben, maar moeten we het als gedeelde verantwoordelijkheid zien om hier op de juiste wijze aan bij te dragen.

Staat u binnenkort ook op een beurs en maakt u net als Heluto ook graag gebruik van onze middelen? Kijk dan op www.nvkl.nl/arbeidsmarkt-toolkit voor het volledige aanbod. Heeft u interesse om de demo units te lenen? Neem dan contact met ons op via info@nvkl.nl om de beschikbaarheid op te vragen en een afspraak te maken voor het halen en retourneren van de demo units. De kosten voor het transport zijn voor eigen rekening (vanwege de grootte van de demo units is het aan te raden om een klein busje te huren).

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?