27 november 2019 1 min

De NVKL heeft het afgelopen jaar met een brede groep leden uit bestuur, projectgroepen en daarbuiten nagedacht over de komende jaren. De markten om ons heen veranderen steeds sneller, meer en meer bedrijven en organisaties krijgen belangstelling voor koudetechniek. De rol en positie van bedrijven veranderen en dus hoort ook de brancheorganisatie mee te veranderen. Tijdens  de ledenvergadering op 12 december wordt het proces én de uitkomst uitgebreid toegelicht en krijgt u vervolgens de gelegenheid om groepsgewijs input te geven.

Zonder nu al teveel te verklappen zijn samenwerking, focus en gids belangrijke kernwoorden.

Nog meer dan normaal is deze ledenvergadering dé gelegenheid om mee te praten over de rol van de NVKL de komende jaren.

Dus: praat mee en beslis mee! Meld u hier aan

Programma
10:30 uur – Inloop
11:00 uur – Korte presentatie en rondleiding Tata Steel (rondrit over het terrein langs de havens en de installaties)
12:30 uur – Lunch
13:30 uur – Start ledenvergadering/strategiesessie
15.00 uur – Pauze
15.30 uur – Vervolg ledenvergadering/strategiesessie
17.00 uur – Borrel met aansluitend dinerbuffet
19.00 uur – Einde

U kunt zich apart opgeven voor de verschillende onderdelen.
De vergadering vindt plaats bij Tata Steel in IJmuiden.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?