15 november 2019 1 min

Zonder NVKL-leden geen NVKL. We horen graag hoe u als lid de vereniging ervaart en wat wij kunnen doen om deze ervaring te verbeteren. Op dinsdag 19 november ontvangen alle NVKL-leden daarom een uitnodiging van Integron voor deelname aan het ledentevredenheidsonderzoek.

U ontvangt een e-mail van Integron met een link, waarmee u online de vragenlijst kunt invullen. Wij vragen u hier naar uw mening over de dienstverlening van het NVKL-bureau. Deze resultaten geven inzicht in wat goed gaat en waar verbetering mogelijk is.

Indien u vragen heeft betreffende dit onderzoek, kunt u contact opnemen met Elsa van der Zwan via: elsa@nvkl.nl of 06 54 25 39 88.

Alvast hartelijk dank voor uw deelname.

Met vriendelijke groet,
Henry Kruiper
Directeur NVKL

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?