1 november 2019 1 min

Platform PIE zet zich in voor het vmbo-profiel Produceren, Installeren en Energie (PIE). De netwerkorganisatie is een ondersteuner van docenten, behartigt de belangen voor de techniek en speciaal voor PIE, zet zich in voor kwalitatief goed techniekonderwijs, is een vraagbaak voor directies en bestuurders en maakt de vertaalslag van het belang van de branche naar het onderwijsveld en omgekeerd. Een belangrijke rol hierin is weggelegd voor de coördinatiecommissie die bestaat uit het bestuur, de landelijke coördinator en vertegenwoordigers uit de branche, waaronder NVKL. Hiermee wordt kennis uitgewisseld en nieuwe ontwikkelingen over en weer gesignaleerd en indien wenselijk op doorgepakt.

Gisteren is de najaarseditie van het PIE-zien magazine gepubliceerd waarin terug wordt geblikt op de ExPIErience 2019, leerlingen aan het woord komen, PIE-docenten hun opleidingservaringen delen en interviews voorbijkomen met onder andere NVKL projectmanager Onderwijs en Arbeidsmarkt en lid van de coördinatiecommissie Platform PIE Brenda Witzier.

Bekijk het magazine en lees het interview met Brenda Witzier.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?