1 november 2019 1 min

Op 15 januari 2020 verschijnt de nieuwe editie van het Nationaal Warmtepomp Trendrapport. In opdracht van Duurzaam Verwarmd en de Dutch Heat Pump Association en in samenwerking met Techniek Nederland, is de NVKL met een onderzoek hiervoor gestart.

Graag nodigen we u uit om deel te nemen aan dit toonaangevende onderzoek naar de markt voor duurzame klimaattechnieken. In ruil daarvoor ontvangt u bij publicatie een gratis digitaal exemplaar van het Nationaal Warmtepomp Trendrapport 2020.

Voor een juist beeld van de sector is de medewerking van installatiebedrijven onontbeerlijk. We vragen hiervoor 11 minuten van uw tijd en nodigen u graag uit om onze vragenlijst in te vullen.

Uiteraard worden alle data vertrouwelijk behandeld en zijn de ingevulde gegevens op geen enkele manier naar uw bedrijf te herleiden.

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?