20 september 2019 1 min

Donderdag 12 september hebben de 8 regionale VMBO consulenten van OTIB een bezoek gebracht aan Opleidingscentrum GO˚. De VMBO consulenten bezoeken VMBO scholen in de regio. Zij adviseren de scholen op het gebied van technisch installatie onderwijs, en stimuleren de inzet van technische opleidingen en alle middelen die daar vanuit OTIB voor beschikbaar zijn. Dit uiteraard allemaal om instroom in technisch onderwijs te bevorderen. Leo van Maris en Brenda Witzier hebben de consulenten uitgebreid geïnformeerd over het VMBO keuzevak koudetechniek dat NVKL heeft ontwikkeld. De totale lesmethode, compleet met boeken, examens, praktijkopdrachten, beroepenfilmpjes en ondersteuning van NVKL is toegelicht. Ook hebben zij nog een klein inkijkje gekregen in de wereld van de koude- en klimaattechniek.

De bijeenkomst werd afgesloten met een rondleiding door de praktijkruimtes van opleidingscentrum GO˚. De consulenten waren onder de indruk van de uitgebreide mogelijkheden en zullen hun best doen om koudetechniek aan te bevelen aan de VMBO scholen.

    

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?