19 september 2019 1 min

Sinds 1 juli 2019 geldt de energiebesparings- en informatieplicht. Met deze wet willen de overheid en het bedrijfsleven energie besparen stimuleren. Tijdens een interactief webinar vertellen Robert van Beek (beleidsadviseur bij FME) en Hans Roosken (Business Development en Energy Efficiency bij Energy Services) wat de informatieplicht voor u betekent. Ook lichten we toe welke maatregelen u kunt treffen én is er gelegenheid om vragen te stellen. Aan het eind van de webinar delen we een overzichtelijk stappenplan dat u kunt doorlopen om te zorgen dat uw bedrijf voldoet aan alle wetgeving. Deelname aan de webinar is zowel voor FME-leden als niet-leden gratis.

Planning
10.00 uur – Welkom en voorstellen
10.05 uur – Uitleg informatieplicht
10.15 uur – Overzicht maatregelen
10.30 uur – Toelichting stappenplan
10.40 uur – Vragen

Schrijf u hier in voor de webinar

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?