19 september 2019 1 min

Dit najaar organiseert NVKL weer een viertal regiobijeenkomsten. Tijdens deze bijeenkomsten wordt u als NVKL-lid bijgepraat over de ontwikkelingen binnen onze branche en vereniging op het gebied van techniek en wet- en regelgeving. Daarnaast krijgt u volop mogelijkheden om te netwerken met collega-ondernemers. Wij hopen op uw komst!

Tijdens de bijeenkomsten nemen we u mee in de volgende onderwerpen:

Personeel voor de koude- en klimaattechniek, probleem of uitdaging? 
Voor iedereen die zich wel eens afvraagt; “Hoe kom ik nu en in de toekomst aan voldoende en goed gekwalificeerde vakmensen?”. We lanceren de NVKL arbeidsmarkttoolkit, OTIB vertelt welke kennis en ervaringen zij in huis hebben en wat zij voor u kunnen betekenen en tot slot geeft opleidingscentrum GO˚ hun visie op het opleiden van vakmensen.

Wat zijn de ontwikkelingen op het gebied van techniek en wetgeving?
We nemen u mee in alle ontwikkelingen rondom de BRL100 2.0, de klimaatbestekken, de EPBD3 en de NPR’en. Uiteraard is er gelegenheid om met elkaar in discussie te gaan over de diverse onderwerpen en vragen te stellen.

Programma

17:00 – NVKL diner
19:00 – Algemene update NVKL
19:15 – Personeel voor de koude- en klimaattechniek, probleem of uitdaging?
20:00 – Pauze
20:15 – Techniek en wetgeving (BRL100 2.0, NPR’en, Klimaatbestekken en EPBD3)
21:15 – Borrel

Dinsdag 29 oktober 2019
Regio-Midden: Restaurant Hotel Van Der Valk, Hoofdveste 25, Houten.

Meld u aan via deze link
Dinsdag 5 november 2019
Regio-West: Restaurant Hotel Van der Valk, Laan van Europa 1600, Dordrecht.

Meld u aan via deze link

Donderdag 31 oktober 2019
Regio-Noord: Restaurant Hotel Mercure, Hertsenbergweg 1, Zwolle.

Meld u aan via deze link
Donderdag 7 november 2019
Regio-Zuid: Restaurant Hotel Van der Valk, Aalsterweg 322, Eindhoven.

Meld u aan via deze link

Afmelden
Heeft u zich aangemeld, maar kunt u toch niet komen? Neemt u dan contact op met de NVKL, tel. 088 – 400 84 90 of info@nvkl.nl.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?