4 september 2019 1 min

De Rabobank derde KwartaalUpdate Retail & Groothandel is uit. In deze update wordt onder andere stilgestaan bij de groeiende leegstand in winkelstraten. Steeds meer mensen winkelen online, waardoor de winkelpanden leeg komen te staan. Dit is ook slecht nieuws voor de bedrijven die actief zijn in de klimaatbeheersing in winkels. Ondernemers moeten daarom aan de slag om het tij te keren door te werken aan een goede website (zo bereik je de consument het snelst) en te zorgen voor een fysieke winkel waar alles klopt. Je kunt als winkelier namelijk alleen succes van je fysieke winkel maken met:

het juiste verhaal;
op de juiste locatie;
samen met de juiste medewerkers;
in de juiste omgeving;
gebruikmakend van alle benodigde kanalen;
en vakmanschap.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?