23 augustus 2019 1 min

Het blijkt een uitdaging om goed personeel te vinden. Zeker nu er veel werk is, komt u al snel mensen tekort. Maar er is een oplossing! OTIB laat u graag zien welke nieuwe mogelijkheden er zijn om aan personeel te komen tijdens de Installatie- en Elektro Vakbeurs van 10-12 september in Hardenberg.

Veel installatiebedrijven hebben goede ervaringen met werknemers die op latere leeftijd zijn ingestroomd en geschoold zijn in installatietechniek, ook wel zij-instromers genoemd. Steeds meer bedrijven gaan ook met zij-instromers werken. Het enthousiasme, maar vooral ook de kennis en ervaring uit een ander vakgebied, blijkt een verrijking te zijn voor het installatie-vak.

Tijdens de vakbeurs in Hardenberg kunt u kiezen uit de volgende mogelijkheden:

Woensdag 11 september, 11.00-13.00 uur een netwerkbijeenkomst met zij-instromers
Een unieke kans om uw bedrijf te presenteren tijdens een ronde tafelgesprek met zij-instromers en te laten zien welke mogelijkheden u hen biedt. Er is slechts plek voor 4 bedrijven. Aansluitend aan deze bijeenkomst kunt u een bezoek brengen aan de vakbeurs zelf (vanaf 13 uur geopend).
Woensdag 11 september, 14.00-14.45 uur de presentatie ‘Hoe kom ik aan personeel?’
Luister naar de presentatie van onze arbeidsmarktadviseurs over het traject ‘werken met zij-instromers’. Welke subsidiemogelijkheden zijn er, wat zijn valkuilen en hoe kunt u snel succes boeken? De presentatie is in het beurstheater van de vakbeurs.
Donderdag 12 september, 17.30-18.15 uur de presentatie ‘Hoe kom ik aan personeel?’
Luister naar de presentatie van onze arbeidsmarktadviseurs over het traject ‘werken met zij-instromers’. Welke subsidiemogelijkheden zijn er, wat zijn valkuilen en hoe kunt u snel succes boeken? De presentatie is in het beurstheater van de vakbeurs.

Laat u niet tegenhouden door vooroordelen over zij-instromers of gebrek aan tijd in uw agenda. Kom 11 of 12 september naar de Vakbeurs in Hardenberg en schrijf u hier in voor een presentatie. Wie weet is het voor uw bedrijf ook dé oplossing!

Op de hoogte blijven van alle nieuwsberichten en evenementen van OTIB? Lees dan de nieuwsbrief!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?