23 augustus 2019 1 min

Met de Europese F-gassenverordening en HFK-terugfasering is de druk op HFK’s, met name wanneer ze een hoog GWP hebben, aanzienlijk toegenomen. Koudemiddelen zijn kostbare producten geworden. Ze zijn essentieel voor de veilige en betrouwbare werking van uw bedrijf – net zoals medicijnen essentieel kunnen zijn voor uw leven. Daarom kunt u zich geen risico veroorloven. Deze folder geeft een kort overzicht van de belangrijkste criteria om veilige van illegale bronnen te onderscheiden en is opgesteld om u te helpen illegale koudemiddelen te herkennen. Zo wordt ingegaan op de risico’s bij het kopen van illegaal koudemiddel, de vier eenvoudige stappen om te zorgen dat uw koudemiddelen veilig zijn, hoe je illegale koudemiddelen herkent en een verwijzing naar de Integrity Line waar u verdachte activiteiten anoniem kunt melden.

Raadpleeg hier de folder.

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?