21 augustus 2019 1 min

Het rapport CONNECT2025 is de toekomstverkenning voor Nederland en de installatiebranche. Hieruit blijkt dat de installatiebranche een hoofdrol speelt. Maar hoe pakt u die kansen? Hoe zorgt u dat uw organisatie klaar is voor de toekomst? November vorig jaar kregen NVKL-leden antwoord op deze vragen en maakten wij met een enthousiaste groep kennis met de belangrijkste thema’s uit CONNECT2025. Aanwezigen gaven aan dit onderwerp zo interessant te vinden dat zij hier graag nog eens dieper op in wilden gaan. Met deze reden organiseren wij op 3 september een vervolgsessie bij de BOVAG in Bunnik!

Wat gaan we doen?
In de bijeenkomst krijgt u een gedeelde basis mee ovr veranderkunde om uiteindelijk na te denken over de te nemen stappen voor de toekomst. U leert alles over de bouwstenen die nodig zijn om uw organisatie klaar te stomen voor de toekomst. Zo gaan we bijvoorbeeld in op de effecten voor uw medewerkers en de mogelijke investeringen die samen gaan met gewenste verandering. Het is geen probleem als u de sessie van vorig jaar hebt gemist. We nemen iedereen in het begin kort mee in een wrap-up van de vorige sessie.

Programma
12:30 uur – Inloop met lunch
13:45 uur – Workshop volg je voeten (bouwstenen spel)
14:30 uur – Interactieve sessie: verdiepen per bouwsteen
15:45 uur – Plenaire afsluiting
17:00 uur – Einde met een gezellige borrel

Na afloop heeft u antwoord gekregen op de volgende vragen:

Wat is mijn huidige en gewenste situatie?
Waar liggen kansen in de sector voor mijn organisatie?
Welke specifieke acties heb ik dan te nemen?

Daarnaast krijgt u deze middag inzicht in de inzichten van uw branchecollega’s.

Meld u aan voor deze bijeenkomst

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?