25 juli 2019 1 min

Bent u NVKL-lid, draagt u af aan het OTIB-fonds en is uw bedrijf gevestigd in Zuid-Holland? Wilt u aandacht besteden aan de ontwikkeling van uw medewerkers, maar weet u niet hoe? De OTIB VAKbus komt tijdens een pitstop langs bij uw vakmensen en u bepaalt de locatie. Bij deze pitstop kijken we samen met uw medewerkers welke stappen nodig zijn om zich verder te ontwikkelen.

De ontwikkelingen in de technische installatiebranche gaan hard. Het is belangrijk dat uw medewerkers bijblijven en leren wat er voor de toekomst nodig is. Op welk gebied dat ook is. Zo blijft uw bedrijf voorbereid op de toekomst.

Hoe werkt de VAKbus?
De VAKbus is al beschikbaar vanaf begin juli. De VAKbus komt langs op de locatie van uw keuze. De pitstop duurt gemiddeld anderhalf tot twee uur. In de VAKbus is er plaats voor maximaal acht mensen. Als er meer dan acht geïnteresseerden zijn, boek dan meerdere sessies. Dat kan op één dag, maar ook verspreid over meerdere dagen. De VAKbus is beschikbaar voor bedrijven in de regio Zuid-Holland.

Het programma in de VAKbus bestaat uit twee onderdelen:

Een Toolboxmeeting naar keuze uit www.toolbox.ii-mensenwerk.nl
Workshop ‘Waar sta jij in 2025’?

Klik hier voor meer informatie en aanmelden.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?