12 juli 2019 1 min

Hoe zorg je dat je actueel en adequaat blijft? Technologische ontwikkelingen volgen elkaar snel op voor gebouweigenaren en beheerders. Er komt als gebouweigenaar veel op je af. Bijvoorbeeld de Label C verplichting en de registratieplicht van verduurzamingsmaatregelen. Daarnaast wil je ook een fijn en gezond kantoor voor je belangrijkste asset: je mensen. Hoe pak je dit slim en efficiënt aan? Maar waar begin je? Tijdens de bijeenkomst ‘Toekomstbestendige Bedrijfsgebouwen’ word je bijgepraat over de laatste ontwikkelingen rondom duurzame gebouw- en installatietechnologie. Maak gebruik van de praktische tools en tips die recent beschikbaar zijn, zodat je je uitvraag scherp in de markt kan zetten. En kom in contact met andere gebouweigenaren met een verduurzamingsuitdaging.

Deze bijeenkomst vindt plaats op 3 september om 15:00 tot 19:00 bij FME in Zoetermeer. Aan deelname zijn geen kosten verbonden: programma en aanmelden.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?