12 juli 2019 1 min

Op 19 juni kwamen derdejaars vmbo-leerlingen met het profiel Groen en Techniek van het Wellant College in Gouda op bezoek bij NVKL-lid Frimex. De leerlingen moeten binnenkort een keuze maken welke richting zij op willen gaan met hun vervolgopleiding. De enthousiaste medewerkers van Frimex lieten de leerlingen middels een bedrijfspresentatie en film kennis maken met het bedrijf en gaven een rondleiding door het pand. Frimex hoopt dat de leerlingen een goed beeld van het bedrijf hebben gekregen en een keer terugkomen om stage te komen lopen of zelfs bij ze te komen werken!

Ben of ken jij een bedrijf dat jongeren interesseert voor ons mooie vak? Laat het ons weten door een mail te sturen naar info@nvkl.nl en verschijn volgende maand in onze uitgelichte rubriek!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?