12 juli 2019 1 min

Zoals ieder jaar wordt de Energielijst herzien. Deze lijst bevat de technieken die in aanmerking komen voor de Energie-investeringsaftrek (EIA). Bedrijven, verenigingen of stichtingen kunnen via deze subsidieregeling fiscaal voordeel behalen als zij investeren in energiezuinige technieken en duurzame energie.

De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO), de uitgever van de Energielijst, heeft de NVKL expliciet gevraagd om voorstellen voor nieuwe technieken op de lijst. Voorstellen kunnen bij RVO worden ingediend via het daarvoor beschikbare formulier. Verdere uitleg en het formulier zijn beschikbaar via: RVO

Meer informatie over de EIA en andere energie gerelateerde subsidies is te vinden in het NVKL-infoblad ‘Subsidiemogelijkheden energiebesparing en duurzame energie’. Download het infoblad via deze link of bestel de printversie gratis (per 50 stuks) via info@nvkl.nl.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?