12 juli 2019 1 min

Eind juni is het NVKL Magazine uitgekomen. Deze speciale editie staat in het teken van onderwijs en arbeidsmarkt. In een special van zeven pagina’s vertellen we u meer over het onderwijssysteem in Nederland, het VMBO en MBO, de post HBO Koudetechniek en de noodzaak van een leven lang leren en de mogelijkheden hierin. Ook spreken we met Geert Doornbos, lector en docent bij Stichting Post HBO Koudetechniek, en Jan Kraak, accountmanager bij Opleidingscentrum GO˚. Beide heren vertellen meer over de opleiding, delen ervaringen van deelnemers en blikken vooruit op komend opleidingsjaar. Daarnaast komen onder andere de EN378 en het NVKL dashboard aan de orde. U kunt het NVKL Magazine hier downloaden.

Daarnaast heeft NVKL een Toekomstverkenning opgesteld voor (eind)gebruikers in de koeltechniek. In deze Toekomstverkenning biedt NVKL een handreiking voor leden om stappen te zetten in een sterk veranderend speelveld. Naast cijfermatig inzicht in een aantal belangrijke eindgebruikerssegmenten, wordt ook een overzicht van de trends en ontwikkelingen gegeven. Raadpleeg hier de Toekomstverkenning.

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?