29 mei 2019 1 min

Binnenkort vertrekt er een handelsmissie van VNO-NCW met Minister Kaag naar Nigeria. Nigeria is een van Nederlands’ belangrijkste handelspartners in Afrika. De economie is bekend vanwege de olieproductie maar de vruchtbare grond en groeiende steden maken het een heel  aantrekkelijk land voor vele andere sectoren.

Met name bedrijven uit de agro-industrie en rond stadsontwikkeling zullen er achter komen dat er in Nigeria veel kansen liggen. Tijdens de handelsmissie van 9 tot 12 juli krijgen deze bedrijven de kans om de markt te ontdekken en de eerste stappen in dit Afrikaanse land te zetten. De aanwezigheid van Minister Kaag voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, geeft een uitgelezen mogelijkheid om op hoog niveau contacten te leggen en uit te bouwen.

Interesse? Meld je aan of kijk voor meer informatie op de website van de RVO.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?