2 september 2022 1 min

Bezoekersregistratie Vakbeurs Energie 2022 geopend

De bezoekersregistratie voor Vakbeurs Energie 2022 is geopend. Die vindt – onder de vlag van de Nationale Energie Week – plaats op 11, 12 en 13 oktober in de Brabanthallen in Den Bosch, gelijktijdig met Zero Emission | Ecomobiel en de vakbeurzen PTREFAB en Industrial Heat & Power.

Must voor pro’s in gebouwde omgeving

Op Vakbeurs Energie 2022 delen de koplopers in verduurzaming van de gebouwde omgeving hun visie en doen zij zaken. Voor professionals met behoefte aan kennis, concrete oplossingen én netwerk op dit gebied is deze vakbeurs een jaarlijkse place-to-be.

 • Ruim 100 sessies & experts op 4 podia
 • Dutch Hydrogen Days met Paviljoen en Podium
 • Nederlands Warmtepompen Congres
 • Gemeentedag Energietransitie & Dag v/d Energieadviseur
 • Energy Storage Day + Paviljoen & sessies met TVVL
 • Innovative Energy Solutions – & Waterstof Innovatie Award

Aanwezige NVKL-lidbedrijven

NVKL is dit jaar zelf niet aanwezig met een paviljoen op de vakbeurs, maar uiteraard kun je wel een bezoek brengen aan onze lidbedrijven:

 • ACR Klimaat BV
 • Alklima
 • AQ Cooling
 • Carrier
 • Celsis
 • Danfoss
 • Kuster Technische Handelsonderneming
 • Panasonic
 • Remeha
 • Viessmann
 • Western

Gratis toegang

Toegang tot Vakbeurs Energie en de Nationale Energie Week is gratis voor professionals als je je vóór dinsdag 11 oktober via de website registreert. Met een toegangskaart bezoek je gratis ook de vakbeurzen PREFAB, Zero Emission | Ecomobiel en Industrial Heat & Power.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?