9 december 2021 1 min

Stichting Organisatie Producentenverantwoordelijkheid E-waste Nederland (OPEN) geeft namens alle producenten van elektrische apparaten in Nederland invulling aan de wettelijke producentenverantwoordelijkheid voor e-waste. Per 1 maart dit jaar is de Algemeenverbindendverklaring van Stichting OPEN van kracht. Het doel is om de wettelijke inzameldoelstelling van 65 procent binnen twee jaar te halen. Eind 2020 zijn de afvalbeheerbijdrages voor dit jaar vastgesteld voor de 70 productgroepen en na de afgelopen zomerperiode is het vaststellingstraject gestart voor de afvalbeheerbijdragen voor het komende jaar. Het tarief voor productgroep E1/04 (airco’s en warmtepompen) is voor 2022 vastgesteld op 0,02 EUR per kg. Ook wordt het tarief in 2021 gecorrigeerd van 0,09 naar 0,02 EUR per kg.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?