15 mei 2019 1 min

Hoe brengt u praktijkkennis in het onderwijs, helpt u het tekort aan techniekdocenten terug te dringen én ontwikkelt u ook nog uw persoonlijke talenten? Simpel: u neemt deel aan het scholingstraject ‘Docenten- en Instructeurspool Technische Branches Midden Nederland’. Het in 2018 in Midden Nederland gestarte scholingstraject leidt ervaren vakmensen uit de installatie-, metalektro- en metaalbranche binnen een jaar op om ingezet te kunnen worden als onderwijsgevende bij technische ROC’s en vmbo’s. Na afronding van het door de Hogeschool Utrecht verzorgde scholingstraject worden de vakmensen toegevoegd aan de ‘Docenten- en instructeurspool Technische Branches Midden Nederland’. De ROC’s kunnen een beroep op de pool doen als zij op zoek zijn naar iemand, bijvoorbeeld om een keuzedeel te verzorgen.

Informatiebijeenkomst op 21 mei
De eerste lichting van zeventien ervaren vakmensen in Midden Nederland neemt in september hun pedagogisch-didactische diploma in ontvangst. Op basis van de goede ervaringen met de huidige groep deelnemers gaat het scholingstraject in september 2019 van start met een tweede groep. Projectleider Hans Haring roept gemotiveerde projectleiders, servicetechnici, werkvoorbereiders, assistent-bedrijfsleiders en directeuren op om zich voor het tweede traject aan te melden om vakkennis te delen met jongeren, uw loopbaan te verbreden en nieuwe skills op te doen. Kom daarom op 21 mei van 16:30 – 18:00 naar de bijeenkomst bij het ROC Midden Nederland in Nieuwegein. Neem voor meer informatie en/of je deelname aan de bijeenkomst contact op met projectleider Hans Haring via h.haring@rbpi.nl, 06-51292482 of neem een kijkje op de website.

Op de hoogte blijven van het laatste OITB-nieuws? Lees dan hier de nieuwsbrief.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?