3 mei 2019 1 min

Wilt u actief meedenken rondom de volgende vraagstukken, om MBO-opleidingen koeltechniek in de regio Twente van de grond te krijgen?

Kunnen we de reguliere MBO-opleidingen koeltechniek op de kaart zetten in Oost-Nederland?
Is er voldoende behoefte aan kennis en goed opgeleide vakmensen bij koeltechnische bedrijven in Oost-Nederland?
Kunnen er krachten gebundeld worden om hiermee een start te maken?

Met deze vragen gaan we aan de slag tijdens de bijeenkomst met koeltechnische bedrijven in Oost-Nederland. De bijeenkomst vindt plaats op maandag 13 mei van 16:15 – 17:30 uur, waarbij de inloop vanaf 16:00 is. We verzamelen in de Heemafzaal van het ROC in Twent, Gieterij 200, 7553 VZ Hengelo.

Bent u geïnteresseerd om de bijeenkomst bij te wonen? Stuur dan een mail naar Jessica Berendsen, Secretariaat Installatietechniek via jberendsen@rocvantwente.nl. Aanmelden is noodzakelijk en het aantal deelnemers is beperkt, vol=vol.

Initiatiefnemers voor deze bijeenkomst zijn:

Erwin Johannes, Teammanager ROC van Twente (gastheer)
Jorn Slaghekke, A3 Koel- en Vriestechniek b.v.
Jan Huisman, adviseur praktijkleren bij SBB
Brenda Witzier, Projectmanager Onderwijs en Arbeidsmarkt NVKL

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?