3 mei 2019 1 min

Het is zo ver! Na vele jaren van afwezigheid in de regio Noord-Holland is de opleiding Koudetechniek en Klimaatsystemen terug! Het ROC van Amsterdam en IW Noord-Holland hebben de handen ineengeslagen, met een mooi resultaat: een opleidingslocatie op het Mundus College in Amsterdam waar zowel de mbo-opleiding als trainingen van start gaan. Opleidingsmogelijkheden waar in Noord-Holland veel vraag naar is!

Informatie over de opleiding en trainingen

Wilt u de opleidingslocatie zien, kennis maken en meer weten over de opleidingsmogelijkheden? Op vrijdag 10 mei tussen 15.00 en 17.00 vindt er een feestelijke opening plaats. U bent van harte uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn!

Meld u nu aan!

Datum: Vrijdag 10 mei 2019

Locatie: IW Noord-Holland, locatie Mundus College (Burgemeester Hogguerstraat 2, Amsterdam)

Parkeren: Gratis parkeren met parkeerschijf.

Advies: Kom met het openbaar vervoer: tram 13 richting Geuzeveld.

Tijd/Inloop: 14:45 uur

Aanvang: 15:00 uur

Einde: ca. 17:00 uur

Programma:

Openingswoord door Ronald Olij – directeur IW Noord-Holland en Florus Roelofsen, directeur ROC van Amsterdam Westpoort
Uitreiking gecertificeerd opleidingscentrum Koudetechniek en Klimaatsystemen door Brenda Witzier, NVKL Projectmanager Onderwijs en Arbeidsmarkt
Officieel openingsmoment gevolgd door rondgang in nieuwe centrum Koudetechniek en Klimaatsystemen
Na de officiële opening een verrassende borrel en netwerkbijeenkomst

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?