5 april 2019 1 min

De sfeer zat er goed in afgelopen dinsdag. Ongeveer 10 bedrijven uit de omgeving Enschede waren aanwezig tijdens de kringbijeenkomst in het mooie nieuwe pand van Emondt Koeltechiek. De opmerking ‘Je komt elkaar wel tegen, maar je spreekt elkaar niet zoveel’ hoorden we verschillende keren voorbij komen. Uit het enthousiasme van de aanwezigen bleek dat het enorm gewaardeerd werd om een avondje bij te praten met collega’s onder elkaar.

De bijeenkomst werd gestart met een rondleiding en toelichting op de historie van Emondt door Hems Roerink in het recent vernieuwde pand. Vervolgens kon gestart worden met de presentaties. Daar luisterden 14 deelnemers actief naar de ingebrachte thema’s. Na een toelichting op de instroomcijfers en activiteiten op arbeidsmarkt en instroomperikelen werd met enthousiasme gediscussieerd over de mogelijkheden om extra instroom in onze koeltechnische branche te kunnen stimuleren. Al deze ideeën, ingebracht in alle kringbijeenkomsten, worden verzameld en daarna door een werkgroep arbeidsmarkt omgezet naar en arbeidsmarkttoolkit. Vervolgens kwamen een aantal actualiteiten naar voren in het rondje mededelingen over CAO, Vakpaspoort, Coolest Job, On the Job instructiekaarten en het Business Intelligence Dashboard. Tijdens de maaltijd werden de koeltechnische banden verder gesmeed. De avond werd afgesloten met een presentatie over de laatste stand van zaken op het gebied van koudemiddelen, natuurlijke koudemiddelen en een discussie over de NVKL erkenningscriteria. Door de discussie aan de hand van een aantal stellingen bleven de aanwezigen zelfs nog tijdens de borrel alert en actief in gesprek. Met dank aan Emondt voor de gastvrijheid verlieten de laatste deelnemers om 21 uur het pand.

Wilt u ook nog een van deze avonden in uw regio bijwonen? Meld u zich dan hier aan.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?