12 maart 2019 1 min

NVKL staat van 19 t/m 21 maart samen met opleidingscentrum GO° op de beurs Duurzaam Verwarmd, de vakbeurs voor innovatieve klimaatoplossingen. Er komen voornamelijk professionele bezoekers uit de bouw- en installatiesector, gebouwbeheerders, project- en vastgoedontwikkelaars, architecten, overheden en zakelijke eindgebruikers.

Een mooie kans om deze doelgroepen op de hoogte te brengen van de kwaliteit van de NVKL-erkende installateurs!
De NVKL geeft tijdens de beurs dagelijks 2 seminars over warmtepompen;
13.45 uur: Warmtepompen en koudemiddelen: wet- en regelgeving
14.15 uur: Koudemiddelen: keuze, efficiëntie en risico’s

Opleidingscentrum GO° en NVKL zijn te vinden in stand M6.1.
Meer informatie en toegangskaarten op Duurzaamverwarmd.

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?