8 maart 2019 1 min

Toepassing van brandbare koudemiddelen (NPR 7600) en CO2 (NPR 7601) in koelsystemen en warmtepompen
De nationale praktijkrichtlijnen voor toepassing van brandbare koudemiddelen en CO2, de NPR’en 7600 en 7601, zijn vernieuwd. De ontwerpversies van beide documenten zullen op 28 maart worden toegelicht in een voorlichtingsbijeenkomst, waarna een publieke commentaarronde zal starten.

Op donderdag 28 maart van 12.00-16.00 uur is er een informatiebijeenkomst bij AERES Tech in Ede. Deze wordt geleid door Mart Peeman, voorzitter NVKL. In de bijeenkomst krijgt u uit de eerste hand informatie over de beide documenten en een toelichting op de publieke commentaarronde.

Het programma en de mogelijkheid tot registreren is terug te vinden op de website van NEN.

De praktijkrichtlijnen zijn te vinden op NEN Normontwerpen.

 

 

 

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?