22 februari 2019 1 min

Er komt weer een nieuwe Coolest Job fotowedstrijd aan van de NVKL!  Met deze actie willen we koudetechniek bekender maken bij potentiële nieuwe medewerkers/monteurs. Wie kunnen dat nou beter doen dan onze eigen medewerkers? Daarom zetten we deze social media campagne op, zodat we jongeren kunnen interesseren voor het vak. Als monteur kom je op de meest bijzondere plekken en geen dag is hetzelfde! Zonde om dit niet te delen met de rest van de wereld! Daar gaan we verandering inbrengen met deze actie. We vragen uw medewerkers de meest bijzondere, leuke en mooie momenten onderweg te laten zien, door middel van een foto die gedeeld wordt op Facebook.

De actie loopt van 1 maart tot 15 april. Winnaars én stemmers maken kans op fantastische prijzen, waaronder een exclusieve dag op het racecircuit inclusief rijden in een Porsche!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?