22 februari 2019 1 min

Onze campagne rondom NVKL-erkende installateurs draait volop. Het bezoekersaantal voor de bedrijvengids blijft hierdoor groeien. Zo werd er in 2018 bijna 50.000 keer geklikt op de ledenpagina’s in de bedrijvengids! Het is dus belangrijk dat uw gegevens up-to-date zijn. Afgelopen zomer introduceerden we de nieuwe categorieën Wamtepomp Zakelijk (industrie/utiliteit) en Warmtepomp Particulier. Wilt u dat uw bedrijf vindbaar is in (een van) deze categorieën? Neem dan contact met ons op. Check www.nvkl.nl/leden voor uw profiel en mail uw meest recente gegevens naar info@nvkl.nl.

Uw gegevens aanleveren
U kunt de volgende onderdelen bij ons aanleveren, zodat uw pagina een mooi visitekaartje wordt:

Geef in dit formulier aan in welke categorieën u gevonden wil worden
Stuur uw logo als JPEG-bestand
Stuur een introductie van uw bedrijf (max. 200 woorden)
Stuur maximaal drie afbeeldingen die u op uw pagina wilt tonen
Stuur een link van uw bedrijfsfilm (alleen YouTube)

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?