22 februari 2019 1 min

De wetenschappelijke commissie van de Koudegroep Delft-Wageningen nodigt u van harte uit deel te nemen aan een minisymposium met als doel de resultaten van het recent (wetenschappelijk) onderzoek met u te delen, te bediscussiëren en van meerwaarde voor de sector te laten zijn.

Dit minisymposium Koudegroep Delft-Wageningen vindt plaats op woensdagmiddag 6 maart as vanaf 15:00 uur bij Jachtlust Sporthal (Jachtlustplein 11) in Twello: dit gebouw wordt geëxploiteerd door De Koepel en is eigendom van Gemeente Voorst. Hier is tevens de mogelijkheid om de TBAB-installatie ‘in real life’ in werking te zien die koelt op basis van hydraten (= ammonium bromide zout).

Aan de deelname van het minisymposium zijn geen kosten verbonden. Wel dient u zich uiterlijk vrijdag 1 maart aan te melden op de site van de KNVvK. Er zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar dus vol=vol!

Programma en aanmelden

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?