22 februari 2019 1 min

De bouwsector moet invulling geven aan digitalisering en informatisering om versneld en duurzaam te kunnen bouwen en de klimaatdoelen te halen. De DigiDealGO markeert de start van de noodzakelijke en nauwe samenwerking tussen de overheid, de bouwbranche, de installatiesector en de toeleverende technologische industrie. En dit alles heeft consequenties voor de rol van de leverancier.

Op 28 maart vertellen BAM Bouw en Vastgoed Nederland, Bouw Informatie Raad, Ketenstandaard Bouw en Installatie en Greenhome u in het Homestudios Experience Center BAM in Utrecht meer over een veilige, gezonde, duurzame leefomgeving met de focus op het ontzorgen van de consument en de veranderende rol van de ketenpartners. Het uiteindelijke doel is alle partijen in de keten voordelen te bieden op gebied van efficiëntie en slimme oplossingen.

Kom ook en laat je bijpraten tijdens deze inspirerende bijeenkomst. Doe mee, denk mee, praat mee! Deelname is gratis.

Programma en aanmelden

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?