24 januari 2019 1 min

GES is een rondreizend Amerikaans zakencongres dat vaak grote namen trekt. Dit keer zal het congres plaatsvinden op 4 & 5 juni in het World Forum Theater in Den Haag.

Het is de eerste keer dat deze wereldwijde top over handel en ondernemen in Europa wordt gehouden. GES richt zich op ondernemers, zowel start-ups als gevestigde ondernemers, investeerders, wetenschappers en thoughtleaders. Het conferentiecentrum zal worden omgebouwd naar een ‘dealmaking room’ waar baanbrekende innovaties, investeerders en ondernemerschap bij elkaar komt.

Sectoren en thema’s

Food & Agri  (door FME georganiseerd in samenwerking met LNV)
Water
Health
Connectivity
Energy
Finance
Future of Work

2.000 internationale contacten op hoog niveau
In totaal worden er zo’n 2.000 mensen verwacht tijdens dit congres. Hiervan zijn zo’n 400 plaatsen gereserveerd voor bedrijven uit Nederland. Niet alleen wordt er een programma tijdens GES georganiseerd, ook zal FME zelf innovatiesessies organiseren in de aanloop naar GES toe, maar ook op 6 juni rondom GES. Hiermee wordt er een podium gecreëerd voor Nederlandse innovaties. Dit biedt kansen voor nationale en internationale contacten.

>> Er zijn al 1.000 aanmeldingen uit de hele wereld ontvangen.

BEKIJK HET VOLLEDIGE PROGRAMMA

Meld u nu aan. Inschrijving loopt tot 30 januari 2019.

 

 

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?