30 november 2018 1 min

Momenteel wordt de laatste hand gelegd aan een digitaliseringsdeal in de gebouwde omgeving, de zogeheten DigiDealGo. Einddoel is versnellen van digitalisering in de bouwsector zodat faalkosten omlaag kunnen, productiviteit groeit en klimaatdoelenstellingen behaald kunnen worden. Hierin werkt markt en overheid samen om tot een gezamenlijke visie, set afspraken en uitvoeringsprogramma vanaf 2019 te komen.

NVKL levert actief input aan samen met diverse FME-brancheorganisaties, zoals bijvoorbeeld FEDET (elektrotechniek). Maakbedrijven en leveranciers leveren namelijk al lang niet alleen maar koel- en klimaatinstallaties, maar ook uitgebreide (product)data ten behoeve van de levenscyclus van een gebouw (denk aan BIM) en alle ketenpartijen. Meer over digitalisering in de bouw weten? Bekijk dan het filmpje of neem contact op met Rik van Berkel.

PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9XRm9ReVU3UDVnayIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93PSJhY2NlbGVyb21ldGVyOyBhdXRvcGxheTsgZW5jcnlwdGVkLW1lZGlhOyBneXJvc2NvcGU7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZSIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?