19 oktober 2018 1 min

Waarschijnlijk heb je wel gehoord dat het vmbo de komende jaren steeds 100 miljoen euro krijgt voor technisch onderwijs. De vmbo scholen moeten daarvoor een aanvraag doen bij de overheid. Voorwaarde is o.m. dat er wordt samengewerkt met het mbo en met het bedrijfsleven. Nu heeft de NVKL er al voor gezorgd dat er meer dan 50 vmbo scholen zijn begonnen met koeltechniek. Wij denken echter: hoe meer, hoe beter. Daarom gaat de NVKL de vmbo scholen helpen, wij kennen immers de mbo’s die koeltechniek geven en het bedrijfsleven kennen we natuurlijk ook. Door de scholen een standaard aanvraag te bieden waarmee ze de nodige spullen én de lesmaterialen én waarmee de relatie met een van de mbo’s en het bedrijfsleven kunnen aanvragen hopen we dat de eventuele drempel om met koeltechniek te beginnen wordt weggenomen. Als je een vmbo school in de buurt hebt: wijs hen dan op deze service van de NVKL. Want: hoe meer jongeren kennismaken met koeltechniek, hoe groter de kans dat ze kiezen voor ons prachtige vak!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?