7 september 2018 1 min

De prijs van R134A is het afgelopen jaar fors toegenomen. Dit maakt het aantrekkelijk voor criminelen om hierin te handelen. Zo heeft de politie afgelopen week een voertuig onderschept waar gestolen gasflessen in gevonden zijn, afkomstig van een bedrijf in Duitsland. Daarnaast is er vorig weekend een inbraak gepleegd in Apeldoorn bij Uniechemie. Ook hier zijn onder andere gasflessen weggenomen gevuld met het koudemiddel R134A.

Deze gestolen goederen worden voor spotprijzen verkocht en zijn daarom aantrekkelijk om aan te schaffen. U bent als organisatie echter strafbaar als u in het bezit bent van deze gestolen goederen. NVKL adviseert leden daarom om scherp te blijven op de prijzen en herkomst van koudemiddelen. Ziet u een webshop of andere aanbieder die wellicht dubieus kan zijn? Neem dan contact met ons op via info@nvkl.nl. In samenwerking met de politie en ILT proberen wij deze zaak aan te pakken.

Lees het artikel van de poltitie hier.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?